Предмет: Физика, автор: awerrrddw

7.Тіло масою 2,5 кг падає з висоти 4 м на пружину і стискає її.Який максимальний стиск пружини , якщо її коефіцієнт пружності  554 Н/м. помогите пожалуйста (;((( за ответ с опенал гпт БАН. а так надеюсь на понимание!

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
0
Дано:
m=2,5кг
h=4м
k=554H/м
Знайти:
х-?
mgh=kx²/2
x²=(2mgh)/k
x=√(2mgh)/k=√(2*2,5*10*4)/554≈0,6м

1Manka1: Якось так
awerrrddw: спасибо тебе большое очень выручил/а
Похожие вопросы