Предмет: Физика,
автор: fishell
СРОЧНО ЗАВДАННЯ ЛЕГКЕ
Яка сила струму проходить через гальванометр, увімкнутий у коло, якщо за 15хв по його котушці пройшло 6,4 • 10¹⁹ електронів?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
t=15 хв=15*60=900 сек;
N=6,4*10^19.
Знайти І.
q=N*|e|=I*t, звідси І=N*|e|/t=6,4*10^19*1,6*10^-19/900=0,01138 A=11,38*10^-3 A=11,38 мА.
Объяснение:
е=-1,6*10^-19 Кл-заряд електрона, табличне значення.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: amirakosan8
Предмет: Химия,
автор: ulyanafiruk
Предмет: Кыргыз тили,
автор: TiLoxhaha
Предмет: Математика,
автор: americanida105