Предмет: Математика, автор: olgaanfinogenova76

У змаганнях брали участь 17 хлопців і 15 дівчат яка ймовірність того що перше місце виборе 1)хлопець 2)дівчина

Ответы

Автор ответа: oleh1951
1

Відповідь: Хлопець 17/32. Дівчина 15/32

Покрокове пояснення:

Для обчислення ймовірності, спочатку потрібно визначити загальну кількість учасників у змаганнях. Загальна кількість учасників дорівнює сумі кількості хлопців і кількості дівчат:

Загальна кількість учасників = 17 хлопців + 15 дівчат = 32

Щоб обчислити ймовірність того, що перше місце вибере хлопець, треба порахувати кількість сприятливих випадків (кількість хлопців) та поділити її на загальну кількість учасників:

Ймовірність, що перше місце вибере хлопець = Кількість хлопців / Загальна кількість учасників

Ймовірність, що перше місце вибере хлопець = 17 / 32

Щоб обчислити ймовірність того, що перше місце вибере дівчина, треба порахувати кількість сприятливих випадків (кількість дівчат) та поділити її на загальну кількість учасників:

Ймовірність, що перше місце вибере дівчина = Кількість дівчат / Загальна кількість учасників

Ймовірність, що перше місце вибере дівчина = 15 / 32

Отже, ймовірність того, що перше місце вибере хлопець, дорівнює 17/32, а ймовірність того, що перше місце вибере дівчина, дорівнює 15/32.

Автор ответа: danyashnur09
0

Відповідь:

У змаганнях беруть участь 17+15=32 дітей

1) 17/32= 7/15

2)16/30=8/15

Покрокове пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: pomogipj8474
Предмет: Українська мова, автор: Аноним
Прочитай текст і виконай завдання до нього.

(1) Багато хто з учених вважає, що пелюстки квітів у процесі еволюції здебільшого утворилися з тичинок. Наочним прикладом такої природи пелюсток є представники дводольних рослин родини лататтєвих або німфейних. Це водяні й болотяні багаторічні рослини з добре розвиненим, міцним кореневищем. Майже 8 родів цієї родини налічують до 60–70 видів.

(2) Тропіки — бат_ ьківщина лататтєвих. Їх великі листки на довгих черешках плавають на поверхні води, іноді занурені у воду. Поодинокі квітки, які піднімаються над поверхнею води, великі — до 35 см у діаметрі. Будова квітки різноманітна. Оцвітина переважно подвійна, з нерізким поділом на чашечку і віночок. Кількість пелюсток буває невизначена. Пелюстки поступово переходять у примітивного типу стрічкоподібні тичинки, яких багато, рідше — 6; маточка утворена з багатьох дорослих плодолистків. Квітки лататтєвих за структурою подібні до магнолієвих і лаврових, що мають лише деревні життєві форми. Тому неможливо встановити між ними близькі генетичні зв’язки.

(3) Плоди ягодоподібні або горішки. Серед багатоплідних лататтєві цілком відособлені, хоча й мають групу ознак не лише багатоплідникових, а й однодольних — раннє відмирання головного кореня, розкидані провідні пучки, зрідка тривимірні квітки.

(4) Усе це свідчить про примітивну будову лататтєвих. У будові їх квіток чітко проглядається поступовий перехід тичинок у пелюстки. Сучасне географічне поширення лататтєвих на різних континентах і палеонтологічні дослідження достовірно підтверджують давність їхнього походження.

(5) Тропікогенний рід лататтєвих з’явився на землі понад 100 млн літ тому. Наприкінці крейдового періоду відбулася велика перебудова рослинного світу, внаслідок чого з’явилися квіткові або покритонасінні рослини, які швидко потіснили всі інші види рослин, серед яких були папороті та хвойні. Спочатку лататтєві були суходольними рослинами з прямостоячими стеблами. Оселялися вони на вологих місцях або поблизу водойм; поволі переселилися на мілководдя, де ростуть і понині (М. Хомляк).

Стиль мовлення прочитаного тексту.

Виберіть одну відповідь:
науковий
художній
публіцистичний
розмовно-побутовий