Предмет: Физика,
автор: nastyagomoliako
СРОЧНО!!!
Тіло масою 3кг опромінюють α-променями. Знайдіть енергію йонізуючого випромінювання, передану тілу, якщо еквівалентна доза цього випромінювання становить 4 мЗв. Коефіцієнт якості α-випромінювання дорівнює 20.
dillrofd:
вы из атмосферной?
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
Енергія йонізуючого випромінювання може бути визначена за формулою:
Е = H * K * m,
де Е - енергія йонізуючого випромінювання,
H - еквівалентна доза,
K - коефіцієнт якості,
m - маса тіла.
В даному випадку, еквівалентна доза H дорівнює 4 мЗв, коефіцієнт якості α-випромінювання K дорівнює 20, а маса тіла m дорівнює 3 кг.
Підставляючи ці значення в формулу, отримаємо:
Е = 4 мЗв * 20 * 3 кг.
Перетворимо мілі на величину СІ, поділивши на 1000:
Е = (4 * 10^-3 Зв) * 20 * 3 кг.
Розрахунок:
Е = 0.08 Зв * 3 кг.
Е = 0.24 Зв * кг.
Отже, енергія йонізуючого випромінювання, передана тілу, становить 0.24 Зв * кг.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: yamogutebyad9436
Предмет: Математика,
автор: mestikdhef9496
Предмет: Русский язык,
автор: Achokh3366
Предмет: Алгебра,
автор: Theayotuber
Предмет: Биология,
автор: isapoval163