Предмет: Физика,
автор: wartangerdlya
Визначте кінетичну енергію півкілограмового каменя, що рухається зі швидкістю 4 м/с.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
m=0.5 кг
V=4 м/с
Wk-?
Решение Wk= (1/2) * 0.5 кг * (4 м/с)^2
= (1/2) * 0.5 кг * 16 м^2/с^2
= 4 дж.
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: sultanbekbitimaliev
Предмет: История,
автор: zlata6325
Предмет: Литература,
автор: MashaLot
Предмет: Обществознание,
автор: alina865630
Предмет: Математика,
автор: Stanishevska1