Предмет: Химия,
автор: popmusic576
Допоможіть будь ласка! віддам всі бали! До розчину соди масою 250 г, в якому розчинена речовина масою 10 г, долили воду об'ємом 150 мл. Обчисліть масову частку соди в новому розчині
Ответы
Автор ответа:
1
Масова частка (також відома як масовий відсоток) визначається як відношення маси розчиненої речовини до загальної маси розчину, помножене на 100%. У цьому випадку ми маємо масу розчиненої соди - 10 г і загальну масу розчину - 250 г.
Масова частка соди в новому розчині обчислюється так:
Масова частка соди = (маса соди / загальна маса розчину) * 100%
Масова частка соди = (10 г / 250 г) * 100%
Масова частка соди = 0.04 * 100%
Масова частка соди = 4%
Таким чином, масова частка соди в новому розчині становить 4%.
Масова частка соди в новому розчині обчислюється так:
Масова частка соди = (маса соди / загальна маса розчину) * 100%
Масова частка соди = (10 г / 250 г) * 100%
Масова частка соди = 0.04 * 100%
Масова частка соди = 4%
Таким чином, масова частка соди в новому розчині становить 4%.
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Shmilt4286
Предмет: Биология,
автор: SonechkaS9208
Предмет: Українська література,
автор: dachalove5281
Предмет: Физика,
автор: alisalisa867
Предмет: Алгебра,
автор: ilTrek