Предмет: Физика, автор: eelenok

ДУЖЕ СРОЧНО!!!!!! Нікеліровання металевої пластини відбувається при силі струму 0,89 А і продовжується 1 год 45 хв. Знайти товщину слою нікелю , якщо площа поверхні пластини 100см2

Ответы

Автор ответа: svjatoslawnechipor65
1

Ответ:

Дано:

І=0,89 А;

t=1 год, 45 хв=3600+2700=6300 сек;

S=100 см^2.

Знайти d.

1. Знаходимо масу нікелю:

m=k*I*t=(0,3*10^-3)*0,89*6300=1,68 г;

2. Об'єм, який займає нікель, розраховують за формулою:

V=m/p=S*d, звідси знаходимо товщину шару нікелю:

d=m/p*S=1,68/8,9*100=0,001888 см=18,88*10^-6 м=18,88 мкм.

Объяснение:

V-об'єм, який займає шар нікелю;

p=8,9 г/см^3 - густина нікелю.

Похожие вопросы