Предмет: География, автор: vlasenkoartem532

Доведіть, що Африка - найменш розвинений регіон світу.

Ответы

Автор ответа: dinapagg
0

Ответ:

Причинами бідності є відразу кілька фатальних для економіки факторів.

Політична нестабільність

Історично так склалося, що після набуття колоніями незалежності, на континенті досі не вщухають внутрішні збройні конфлікти.

Раніше державні кордони визначали метрополії. Вони встановлювалися на основі сфер впливу тієї чи іншої європейської держави і мали мало спільного з кордонами етнічними. В результаті одне й те ж плем’я могло опинитися на території двох, а то й трьох самостійних чорних держав. Це породжує національні конфлікти і переміщення біженців.

Чималу роль також зіграла боротьба за владу в молодих державах. У другій половині XX століття СРСР і США активно втручалися в ці конфлікти, підтримуючи сторони протистояння.

В результаті єдиною державною структурою, яка отримала розвиток, стала армія. Аморфні і малограмотні управлінці ставали легкою жертвою армійських генералів. Вони здійснювали військові перевороти і привласнювали собі всі багатства. Зрозуміло, це ніяк не стимулювало економіку.З огляду на, що в період колоніального минулого національна наука в Африці не розвивалася, то в державах склався непрофесійний і неефективний бюрократичний апарат.

Для підняття економіки потрібні кваліфіковані фахівці. Однак, половина дітей в чорній Африці, особливо дівчатка, навіть не отримують шкільної освіти.

Університети державою майже не фінансуються. Низька оплата праці провокує хабарництво, несправедливість в системі кар’єрного просування викладачів і набору студентів, витік кадрів і, відповідно, слабкі знання випускників. При цьому африканці, які отримали освіту за кордоном, повертатися на батьківщину не квапляться.Сільське господарство відрізняється малою продуктивністю і низькою товарністю. Основними проблемами є деградація земель, ерозія ґрунту, в результаті його неправильної обробки, і відсутність технологій, придатних для умов Африки. Хижацьке вирубування лісу порушило екосистему і зробила континент ще більш посушливим.

Все разом зумовлює низьку врожайність і голод. Голод супроводжують хвороби і висока злочинність.

Крім того, спостерігається скупка дешевих африканських земель іноземними державами, перш за все, Китаєм, США і Саудівською Аравією. Ці країни вирощують рис, пшеницю і овочі для власних потреб. Примітно, що врожайність на їхніх землях висока.

Автор ответа: iramazurk
0

Ответ:

Объяснение:

1. Экономические показатели: Несмотря на то, что в Африке есть некоторые быстроразвивающиеся экономики, континент в целом испытывает трудности. Многие африканские страны имеют низкий ВВП на душу населения, высокую безработицу, неравномерное распределение богатства и проблемы с инфраструктурой.

2. Образование: Образовательная система в Африке сталкивается с вызовами, такими как недостаток школ, низкий уровень грамотности и ограниченный доступ к высшему образованию. Это может оказывать негативное влияние на экономический и социальный прогресс континента.

3. Здравоохранение: Во многих африканских странах существуют проблемы в области здравоохранения, такие как недостаток медицинского оборудования, недоступность качественной медицинской помощи, высокие показатели смертности от инфекционных заболеваний и низкая продолжительность жизни.

4. Конфликты и политическая нестабильность: Некоторые части Африки сталкиваются с продолжающимися конфликтами, гражданскими войнами и политической нестабильностью, что может препятствовать развитию и вложениям в экономику и социальную сферу.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: novruzovag81
Предмет: Геометрия, автор: Inneska2889