Предмет: Физика, автор: eva1806princessa

Розрахуйте вартість електроенергії при тарифі 1,68 коп. за 1 кВт· год, що споживає праска за 2 год при напрузі 220 В і силі струму 2 А.

Ответы

Автор ответа: lvv9136
0

Ответ:

53,22 грн

Объяснение:

с=1,68 коп/кВт;

t=2 год=7200 c;

U=220 В;

I=2 А.

C   ?     C=p*t*c=U*I*t*c/1000=220*2*7200*1,68/1000=

5322 коп=53,22 грн

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: fctdgsygfdhngfxzgsac
Предмет: Математика, автор: ritamargo0902
Предмет: Алгебра, автор: liza660515