Предмет: Химия, автор: glusukola464

обчисліть масову частку КСІ в розчині для приготування якого використали 0,6 л води та 12 калій хлориду КСІ


СРОЧНООООООООООООО

Ответы

Автор ответа: dobriakua
0

Дано:

V(H2O) = 0,6 л = 600 мл

m(KCl) = 12 г

Знайти:

ω(KCl) - ?

Розв'язання:

1) m(H2O) = ρ * V = 1 * 600 = 600 г;

2) m р-ну(KCl) = m(KCl) + m(H2O) = 12 + 600 = 612 г;

3) ω(KCl) = m * 100% / m р-ну = 12 * 100% / 612 = 2%.

Відповідь: Масова частка KCl становить 2%.

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: Adplayer12