Предмет: Физика,
автор: dillrofd
СРОЧНО НУЖНА ПОМОЩЬ.
Автомобіль масою 3 т рушає з місця під дією сили тяги 6 кН та набуває швидкість 36 км/год. Не враховуючи опір руху, визначте за який час автомобіль досяг такої швидкості.
bayeranyaa:
ти з атмосферної школи??
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Для визначення часу, за який автомобіль досягне швидкості 36 км/год, можна скористатись формулою:
час = шлях / швидкість.
Ми знаємо, що шлях дорівнює нулю, оскільки автомобіль рушає з місця. Тому шлях у формулі буде дорівнювати 0. А швидкість автомобіля треба виразити у метрах за секунду, оскільки швидкість задана у кілометрах на годину.
1 км/год = 1000 м / 3600 сек = 5/18 м/с.
Тому швидкість 36 км/год дорівнює:
36 км/год * 5/18 м/с = 10 м/с.
Тепер можна підставити значення шляху та швидкості у формулу і визначити час:
час = 0 / 10 м/с = 0 секунд.
Отже, автомобіль досягає швидкості 36 км/год миттєво, при рушенні з місця.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: polinamorozova473
Предмет: Математика,
автор: sevararavshanova656
Предмет: География,
автор: dondonk929
Предмет: Английский язык,
автор: MrSs1
Предмет: Математика,
автор: warvik05