Предмет: Физика,
автор: margolubianova80
6. Які витрати енергії на одержання 20 г алюмінію, якщо електроліз солі алюмінію ведеться під напругою 12 В
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Пояснення:
дано m=1 кг U=5,5 В k=9,3*10^-8 кг/Кл q- ?
m=k*q
q=m/k=1/0,93*10^-7=1.07*10^-7 кл
A=q*U=1,07*5,5*10^-7=58.85*10^6 Дж=58,85*10^6/3,6*10^6=16,35 кВт*ч
rimmsi:
а зачем искать А если нам нужна q ?
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: tresher0
Предмет: Алгебра,
автор: supruncovdavid
Предмет: Українська мова,
автор: dasa73184
Предмет: Алгебра,
автор: crazyguyea
Предмет: Английский язык,
автор: yulia2281818