Предмет: Литература, автор: nikolenkosasha2008

Як змінювалися погляди на людину від античності до доби відродження? Срочно, у меня семестровая к/р до 9.15 надо уже сдать, даю все баллы

Ответы

Автор ответа: buz228az09
1

Погляди на людину змінювалися відповідно до культурного, соціального та історичного контексту кожної епохи.

У античності людина була розглянута як частина більш великої системи, що складалася з богів, людей та природи. У грецькій філософії, наприклад, людина була розглянута як раціональне істота, яка може досягти істини та знань, а в римській культурі людина була бачена як частинка всемогутнього римського імперії.

У середньовіччі людина була визнана як творіння бога та морально відповідальна за свої вчинки. Церква визнавала значущість людини і підтримувала ідею, що душа людини є божественною та вічною.

У Ренесансі погляди на людину змінилися. Ренесанс відзначався зростанням інтересу до гуманітарних наук та культурного розвитку, що сприяло розвитку гуманізму. Людина була визнана як самодостатня та цінна сама по собі. Розвивалися ідеї про індивідуальну свободу та права людини, що привело до появи концепції "людського достоїнства".

У наступних століттях погляди на людину продовжували змінюватися, зокрема, у зв'язку зі зростанням наукових знань та технологій. Сучасні погляди на людину базуються на ідеї її прав на життя, свободу та рівність перед законом, а також на необхідності збереження природи та інших видів життя на планеті.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: ssssshhhhsss123334
1. Сгруппируйте приведённые слова по сферам употребления:
1) общеупотребительные; 2) специальные; 3) диалекты;
4) жаргонизмы.
Ахнуть, курсач, актуальный, взыскание, трёпка, вещий, вкалывать, доверенность, дефект, иждивение, забота, коменда, вакуоль, иск, книжка, косинус, картошка, начертать, норма, нормальный, отлынивать, пневмония, чахотка, работа, рот, трудиться, уста, эксперимент.

2. Распределите слова на две группы: 1) термины; 2) жаргонизмы. Авторитет (опытный вор), акватория (участок водной поверхности), дотация (государственная помощь), моник (монитор), мыло (электронная почта), крутой (отличный, прекрасный, заслуживающий уважения), идиома (устойчивое выражение, свойственное только данному языку), предки (родители), депортация (насильственное переселение отдельных лиц и народов), нал (наличные деньги), чувак (молодой человек), хаос (стихия), тусовка (коллективное увеселительное мероприятие), фан (поклонник).

3. Исключите «лишнее» слово.
1) Надоедливый, назойливый, навязчивый, дотошный, неотвязный, докучный.
2) Огорчиться, заплакать, расплакаться, разреветься, возрыдать.
3) Затруднение, трудность, осложнение, заминка, загвоздка.
4) Поразить, победить, потрясти, ошеломить, огорошить, ошарашить.
5) Сказать, произнести, засвидетельствовать, вымолвить, изречь.