Предмет: Физика,
автор: tingersieidhnx
на якій відстані два точкових заряда 25 і 22 нкл відштовхуються один від одного із силою 0.15 мН
срочно
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
0,18 м
Объяснение:
q₁=25 нKл;
q₂=22 нKл;
F=0,15 мН;
R ? R=√(k*q₁*q₂/F)=√(9*10⁹*25*22/(0,15*10⁻³))*10⁻⁹=0,18 м
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: vearrey
Предмет: Русский язык,
автор: nssn8
Предмет: Литература,
автор: gugg57
Предмет: История,
автор: maxmyname8
Предмет: Химия,
автор: gulamdaniel07