Предмет: Физика, автор: bogdan3566

Визначте потужність механізму, якщо роботу 7200 Дж він виконав за 2 хвилини

Ответы

Автор ответа: ccaaattt
0

Ответ:

Щоб визначити потужність механізму, будемо використовувати формулу:

P = W / tдорівнюєt

де P - потужність, W - робота, t - час.

Згідно з умовою, робота W = 7200 Дж, а час t = 2 хвилини = 120 с.

Тоді, підставивши ці значення у формулу, отримаємо:

P = 7200 Дж / 120 с = 60 Вт

Отже, потужність механізму дорівнює 60 Вт.

Объяснение:


ccaaattt: ошибка.формула P = w / t
bogdan3566: Спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: baibekovalen88
Предмет: Английский язык, автор: Djfjfnnffnfnnf
Предмет: Українська мова, автор: lsovergon13
Предмет: Математика, автор: polina57713