Предмет: Физика,
автор: Yano4ka8002
В провіднику, за десять секунд переміщуються електричні заряди, з
параметрами: сила струму 10 А , напруга 40 В. Знайти роботу і потужність
електричного струм.
Допоможіть будь ласка
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
400
Объяснение:
Робота електричного струму в даному випадку буде рівна:
W = U * Q,
де U - напруга, Q - кількість зарядів, що пройшли через провідник.
Кількість зарядів можна знайти за формулою:
Q = I * t,
де I - сила струму, t - час.
Отже, Q = 10 А * 10 с = 100 Кл.
Тоді робота електричного струму буде:
W = 40 В * 100 Кл = 4000 Дж.
Потужність електричного струму можна знайти за формулою:
P = W / t,
де t - час.
Отже, P = 4000 Дж / 10 с = 400 Вт.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: sukachevetslisa
Предмет: География,
автор: ilyaproilyin2009
Предмет: История,
автор: kmuhina2410
Предмет: Обществознание,
автор: artyrkashapov33Artyr
Предмет: Математика,
автор: mrwhiteking00