Предмет: Физика, автор: karpenkoviktor021

Прямолінійний провідник з активною довжиною 0,7 м перетинає однорідне
магнітне поле під кутом 30° зі швидкістю 10 м/с. Визначте індукцію магнітного
поля, якщо ЕРС, яка виникає в провіднику, дорівнює 4,9 В. Відповідь наведіть у
теслах.

Ответы

Автор ответа: lvv9136
1

Ответ:

Объяснение:

L=0,7 м;

E=4,9 В;

V=10 м/с

α=30°;

B     ?

На провідник діє сила Ампера Fa=I * B *L * sinα; F=E*I/V;

B=Fa /( I*L*sinα)=E*I/(V*I*L*sinα)=E/(V*L*sinα)=4,9/(10*0,7*0,5)=1,4 Тл

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: viktoriakarpenko6969