2. За три дні продали 60 кг апельсинів. Першого дня продали 25% усіх апельсинів . Кількість апельсинів, проданих першого дня, становить 80% кількості, апельсинів проданих другого дня. Скільки кілограмів бананів продали третього дня?
Ответы
Ответ:
Пошаговое объяснение:
Давайте розв'яжемо цю задачу крок за кроком.
Першого дня було продано 25% усіх апельсинів. Щоб знайти кількість апельсинів, проданих першого дня, ми множимо загальну кількість апельсинів (60 кг) на 25%:
25% від 60 кг = (25/100) * 60 кг = 0.25 * 60 кг = 15 кг
Отже, першого дня було продано 15 кг апельсинів.
Кількість апельсинів, проданих другого дня, становить 80% кількості апельсинів, проданих першого дня. Щоб знайти кількість апельсинів, проданих другого дня, ми множимо кількість апельсинів, проданих першого дня (15 кг), на 80%:
80% від 15 кг = (80/100) * 15 кг = 0.8 * 15 кг = 12 кг
Отже, другого дня було продано 12 кг апельсинів.
Залишкова кількість апельсинів після перших двох днів: 60 кг - 15 кг - 12 кг = 33 кг.
Третього дня було продано залишкову кількість апельсинів, тобто 33 кг.
Отже, третього дня було продано 33 кг апельсинів.
Ответ:
третього дня було продано 33 кг апельсинів.
Пошаговое объяснение:
Першого дня було продано 25% усіх апельсинів. Щоб знайти кількість апельсинів, проданих першого дня, ми множимо загальну кількість апельсинів (60 кг) на 25%:
25% від 60 кг = (25/100) * 60 кг = 0.25 * 60 кг = 15 кг
Отже, першого дня було продано 15 кг апельсинів.
Кількість апельсинів, проданих другого дня, становить 80% кількості апельсинів, проданих першого дня. Щоб знайти кількість апельсинів, проданих другого дня, ми множимо кількість апельсинів, проданих першого дня (15 кг), на 80%:
80% від 15 кг = (80/100) * 15 кг = 0.8 * 15 кг = 12 кг
Отже, другого дня було продано 12 кг апельсинів.
Залишкова кількість апельсинів після перших двох днів: 60 кг - 15 кг - 12 кг = 33 кг.
Третього дня було продано залишкову кількість апельсинів, тобто 33 кг.
Отже, третього дня було продано 33 кг апельсинів.