Предмет: Физика,
автор: landy144fps
вирішить з розв'язанням будь-ласка
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Пояснення:
Дано:
m=0.5kg
t1=20°c
t2=80°c
c=920 Дж/кг*°с
Q=cmΔt=cm(t2-t1)=920*0.5*60=27600Дж=27.6кДж
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: mirampidgajko
Предмет: История,
автор: amannurai24
Предмет: География,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: andrianka200513
Предмет: Математика,
автор: kseniaponka14