Предмет: Химия, автор: havhaaahahahvahah6

5. Зробіть необхідні обчислення й укажіть масову частку кухонної сої (%) в розчині, який отримали, змішавши сіль масою 7г з водою об'ємом 100мл. А) 16% Б) 6,54%; B) 7%; Г) 7,24%.

Ответы

Автор ответа: chemistrykk
1

1 мл воды = 1 г воды

m раствора(NaCl) = 7 + 100 = 107 г

w=m(вещества)/m(раствора)×100%

w(NaCl) = 7/107 × 100% = 6,542%

Округляя до сотых, получим ответ: 6,54%

Ответ: Б)

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: girl0203