Предмет: Химия,
автор: h7912482
Визначити массу соли і обьем води які містяться в 120 грамах 10% розчину
СРОЧНО! ДАЮ 40 БАЛІВ!
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m р-ну(солі) = 120 г
ω(солі) = 10%
Знайти:
m(солі) - ?
V(води) - ?
Розв'язання:
1) m(солі) = ω * m р-ну / 100% = 10% * 120 / 100% = 12 г;
2) m(води) = m р-ну(солі) - m(солі) = 120 - 12 = 108 г;
3) V(води) = m / ρ = 108 / 1 = 108 мл.
Відповідь: Маса солі становить 12 г; об'єм води - 108 мл.
h7912482:
Спасибі!!
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: kyandimirova
Предмет: Английский язык,
автор: xasanovaumida099
Предмет: Русский язык,
автор: bofigep937
Предмет: География,
автор: karishamordyik224