Предмет: Химия,
автор: thomav
ОЧЕНЬ СРОЧНО ДАЮ 100 БАЛЛОВ
Вирішіть задачу. Обчисліть масу цукру та води, що необхідні для приготування розчину масою 700 г і масовою часткою цукру 10%
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Масова частка цукру в розчині 10%, що означає, що у 100 г розчину міститься 10 г цукру.
Тому, щоб отримати 700 г розчину з масовою часткою цукру 10%, потрібно 70 г цукру.
Маса води в розчині буде рівна 700 г - 70 г = 630 г.
Отже, для приготування розчину масою 700 г з масовою часткою цукру 10%, необхідно 70 г цукру та 630 г води.
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(р-ну) = 700 г
w(цукру) = 10% або 0,1
Найти: m(цукру)- ? m(Н2О) -?
1. Обчислимо масу цукру, яка необхідна для виготовлення розчину
m(цукру) = m(р-ну) * w(цукру) = 700 * 0,1 = 70 г
2. Обчислюємо масу розчинника (води)
m(Н2О) = m(р-ну) - m(цукру) = 700 - 70 = 630 г
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: bogdankicula3
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: mret15881
Предмет: Алгебра,
автор: kauwhwvgs
Предмет: Обществознание,
автор: 89237115305vvv
Предмет: Математика,
автор: Аноним