Предмет: География, автор: dovgundarina

Установіть відповідність між транспортними коридорами та транспортними вузлами України, які на них розташовані
1. No3 (Берлін-Київ) 2.№5 (Трієст-Львів) 3.№7 (Регенсбург- гирло Дунаю) 4.№9 (Гельсінкі Александруполис)

А. Одеса Б Ізмаїл В. Дніпро Г. Чоп Д.Рівне

Ответы

Автор ответа: Antoneto
13

Ответ:

1. No3 (Берлін-Київ) - В. Дніпро

2. №5 (Трієст-Львів) - Рівне

3. №7 (Регенсбург- гирло Дунаю) - Одеса

4. №9 (Гельсінкі Александруполис) - Ізмаїл

Пояснення:

1. Транспортний коридор №3 (Берлін-Київ) проходить через багато міст, однак найбільшим транспортним вузлом на цьому коридорі в Україні є місто Дніпро.

2. Транспортний коридор №5 (Трієст-Львів) проходить через Західну Україну, а найбільшим транспортним вузлом на цьому коридорі є місто Рівне.

3. Транспортний коридор №7 (Регенсбург- гирло Дунаю) проходить через Південну Україну, а найбільшим транспортним вузлом на цьому коридорі є місто Одеса.

4. Транспортний коридор №9 (Гельсінкі Александруполис) проходить через Південну Україну, а найбільшим транспортним вузлом на цьому коридорі є місто Ізмаїл.

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: rahimabolotbekova36
Предмет: Українська мова, автор: mariaemec8
ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!
4. Випишіть із тексту іншомовні слова та похідні від них, де це можливо, доберіть до них українські відповідники.

Толерантність — поняття, яке в Україні все ще функціонує більше теоретично, ніж практично. Теоретично вже всі розуміють, що школи повинні бути інклюзивними, права людей іншої раси, національності, походження, статі, віку не можна порушувати, у тому числі й некоректними висловленнями, що піратство — це зло, як і будь-яка крадіжка, а культура — це навпаки, добре і потрібно і так далі. Але на практиці рівень взаємної толерантності все ще дуже низький. І не так важливо, у чому саме твоя відмінність — якщо ти єдиний чорношкірий у класі, єдиний в інвалідному візку чи єдиний православний з-поміж греко-католиків (або навпаки), навряд чи ти почуватимешся комфортно. Принаймні найближчим часом уявити таке справді складно. Взаємна толерантність — це один із найбільш ефективних на сьогодні способів, які допомагають долати конфлікти в сучасних суспільствах. Навчитися толерантності непросто, насамперед тому, що починати при цьому доводиться не з пошуку чужих хиб, а з виправлення власних помилок, а це нікому не дається легко. Та поки кожен із нас не візьметься за цю роботу, ми продовжуватимемо жити в суспільстві, де рано чи пізно кожен може опинитися на місці упослідженого. Тож толеруй інших і вимагай толерантності до себе. Будь толерантний / толерантна (За Н. Сняданко).