Предмет: Алгебра,
автор: elizavetaplotnicenko
Помогите пожалуйста умоляю
За кавун масою 7кг и диню 5 кг заплатили 3 грн 75коп
Скильки коштуе 1кг кавуна и 1кг дини
якщо кавун масою 8кг на 40коп дорожчий ниж диня масою 4кг
умоляю у меня кр по алгебре помогите
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:Нехай Х грн. коштує 1 кг кавуна, У грн. - 1 кг. дині.
Складаємо систему рівнянь:
{7х+5у=3,75
{8х-4у=0,40
Складаємо рівняння, отримуємо:
15х+у=4,15 ⇒ у=4,15-15х
Підставимо у будь яке з рівнянь:
7х+5(4,15-15х)=3,75
7х+20,75-75х=3,75
-68х=3,75-20,75
-68х=-17
68х=17
х=0,25 (грн) коштує 1 кг кавуна
у=4,15-15х
у=4,15-15*0,25
у=4,15-3,75
у=0,40 (грн) коштує 1 кг дині
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: muhtarmaulenov70
Предмет: География,
автор: karinamondjak
Предмет: История,
автор: wubs87
Предмет: Биология,
автор: aliagubov78