Предмет: Українська література, автор: maksshakhnovskyy

СРОЧНО ПРОШУУУУУ!!!!!! Контрольний твір (на 10.05) на одну з тем:
1. Великі фантазери - Ява Рень та Павлуша Завгородній ( за твором В. Нестайка «Тореадори з Васюківки»).
2. Друзі Митько та Сергій — справжні дослідники, слідопити і шукачі пригод
( за твором Я. Стельмаха «Митькозавр з Юрківки, або Химера лісового озера»).
3. Чи можемо ми вважати родину Клима Джури ідеальною?
(за твором Л. Ворониної «Таємне товариство боягузів, або засіб від переляку № 9»).
Обсяг твору: 10-15 повних речень.
Структура: вступ, основна частина, кінцівка (висновок).
Обов'язково у творі повинна бути хоча б одна правильно оформлена
(розділові знаки) цитата.

Ответы

Автор ответа: playnotrie
0

Ответ:

"Ява Рень" та "Павлуша Завгородній" - це головні герої дитячих книг, написаних українським письменником Іваном Франком. Обидва ці персонажі є великими фантазерами, які люблять мріяти та уявляти неймовірні речі.

"Ява Рень" - це історія про хлопчика з маленького села, який володіє уявою без меж та вірить у свої мрії. Він дуже любить розповідати казки своїм друзям та вигадує все нові та нові історії. У книзі "Ява Рень" читачі можуть побачити, як хлопчик відправляється у далеку подорож до місяця, де знаходить нових друзів та переживає неймовірні пригоди.

"Павлуша Завгородній" - це історія про дівчинку, яка живе в маленькому містечку та мріє про велике місто. Вона намагається уявити собі, як життя пройде в столиці, та часто вигадує різні історії, у яких вона стає героїнею. "Павлуша Завгородній" показує, що навіть у найскладніші моменти, важливо зберігати свою уяву та віру в свої мрії.

Обидві ці книги є важливими для дітей, оскільки надихають на уяву та творчість, допомагають розвивати фантазію та віру в себе.


maksshakhnovskyy: Признайся, ты пользовался ChatGPT, Павлуша Завгородни-мальчик и друг Яви Реня)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: evangelia78
Найдите в каком предложение и выделите вводное слово.
1) Как ни боялись засухи, она все-таки пришла. 2) Небо было донельзя раскалено, и с него почти отвесно падали колющие лучи солнца, а в воздухе уже начинал веять дышащий гарью ветерок. 3) Овес, не поднявшийся еще и на пол-аршина от земли, уже поблек. 4) Просяные поля, едва колеблемые жарким дыханием ветра, настоянного на увядших полевых травах, без устали отливали своими унылыми бледно-зелеными кистями. 5) Почти не заросшие в этом году травою паровые поля печально разнообразили картину. 6) Песчаная земля, которая, по-видимому, некогда особенно избалована дождями, окон- чательно задыхалась от зноя.7) Кое-где попадавшиеся нам навстречу стада еще более усиливали тоскливую неприглядность полей. 8) И только один раз мы заметили воз- ле них пастуха, не спеша идущего за стадом и с видимым усилием тащащего свою палку. 9) Он безучастно посмотрел на нас и путано объяснил, куда нам следует ехать, чтобы попасть на мельницу.10) Несмотря на раннее время, деревня, через которую мы проезжали, поражала своей пустынностью. ​