Предмет: Химия, автор: dgolyyysk

Якщо масова частка розчиненої речовини
=35%, то це означає, що в 100 г розчину міститься 35 г речовини та ? г води

Ответы

Автор ответа: dobriakua
0

Дано:

ω(солі) = 35%

m р-ну(солі) = 100 г

Знайти:

m(солі) - ?

m(води) - ?

Розв'язання:

1) m(солі) = ω * m р-ну / 100% = 35% * 100 / 100% = 35 г;

2) m(води) = m р-ну(солі) - m(солі)= 100 - 35 = 65 г.

Відповідь: Маса води становить 65 г.


ArtemNapora: Привіт, можете, будь ласка, допомогти з хімією
Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: k18284592