Предмет: Українська мова, автор: 20Alisa10

Напишіть аудіо диктант Невичерпна криниця 6 клас
ДУЖЕ ТЕРМІНОВО!!!!!!!!будь ласка

Ответы

Автор ответа: limanchi
2

Ответ: Стоїть на полі криниця, маленька, але дуже глибока. Ніхто не знає, як глибока, адже ніколи ніхто не міряв її глибину. Ця криниця називається "Невичерпна".

Колись-то, дуже давно, у селі жив старий дідусь. Він був добрий і щедрий, але мав одну проблему - у нього не було своєї водойми. Дідусь хотів мати свою власну криницю, але ніяк не міг знайти воду на своєму подвір'ї. І тоді він вирішив зробити велику яму, сподіваючись, що вода сама прибуде.

Дідусь почав копати яму і копав її дуже глибоко. Аж раптом він почув, що щось лунає з-під землі. Він злякався, але продовжив копати. І ось, коли яма була дуже глибока, дідусь побачив, що з ями починає бити чиста прозора вода. Він радісно заявив: "Ось вона - моя невичерпна криниця!"

З того часу криниця стала джерелом води для всього села. Вода в ній ніколи не закінчувалася. Люди приходили зі всіх боків, щоб напитися цієї чудової води. Дідусь ділився водою з усіма, хто бажав, і ніколи не просив нічого назад.

Історія про невичерпну криницю навчає нас доброті і щедрості. Вона показує, що коли ми щедрі і добрі до інших, отримуємо незаймане щастя і благополуччя. Невичерпна криниця стала символом доброти, яку ми можемо розділяти з іншими людьми.

Також ця історія нагадує нам, що в природі є незаймані ресурси, які можуть задовольнити потреби всіх, якщо ми розподілимо їх розумно і справедливо. Якщо кожен з нас буде поділяти свої здібності і ресурси з іншими, то ніколи не буде нестачі або бідності.

Тому, нехай історія про невичерпну криницю нагадує нам про важливість щедрості, доброти та розумного використання ресурсів. Будьмо як невичерпна криниця, що розділяє свою воду з усіма, хто її потребує, і нехай наша щедрість створює благополуччя для всіх навколо нас.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: shakhzodaotaboeva
Предмет: Українська мова, автор: sosarishenda
Словосполучення й речення (види словосполучень і простих речень; головні члени речення) Завдання 1-4 мають чотири варіанти відповіді, серед яких лише ОДИН ПРАВИЛЬНИЙ. Виберіть правильну відповідь і обведіть кружечком букву, яка їй відповідає. Прочитайте текст і виконайте завдання 1-4. Лондоні (1) Перший метрополітен у світу 1863 року. (2) Нині загальна довжина ліній цієї підземки - 402 км. (3) Це четвертий показник у світі після сеульського, пекінсько- го й шанхайського. (4) Київське метро теж рекордсмен, адже станція «Арсенальна» найглибша у світі - 105 м. 1. Немає складеного iменного присудка в реченні А першому Б другому В третьому Г четвертому 2. Розмовний відтінок має слово (речення 2) A НИНİ Б загальна В цієї Г підземки 3. Словосполученням є видiленi слова А в Лондоні Б цiєï пiдземки В після сеульського Г теж рекордсмен (0,5 бала) (0,5 бала)​
4). Складним є речення
А). перше
Б). Друге
в. третє
г. четверте
Предмет: Химия, автор: cucut1212