Предмет: Физика,
автор: himich040608
Потяг рухався зі швидкістю 140 м/с. Далі він починає зупинятися зі прискоренням у 7 м/с2. Яке переміщення здійснить потяг за 16 с?
Дайте відповідь з повним розвьязком і поясненням
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ: 1344м
Объяснение:
Дано:
Vo=140м/с
а=7м/с
t=16c
---------------
S-?
Перемещение поезда за 16с находим по формуле:
S=Vo*t-at²/2, где:
Vo-начальная скорость поезда;
a-ускорениие поезда;
t-время движения поезда
S=140*16-7*16²/2=1344м
himich040608:
Реши пж еще 1 вопрос в моем профиле
Автор ответа:
3
Ответ:
Удачи
Объяснение:
Vo = 140 м/с
а = 7 м/с
t = 16 c
__________
S = ?
S = Vо • t - at^2 / 2
S = 140 • 16 - 7 • 16^2 / 2 = 1344 м
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: Vlad22304
Предмет: Химия,
автор: eenestya
Предмет: Алгебра,
автор: makarenkoo132
Предмет: Геометрия,
автор: vadymandrysyshyn
Предмет: Українська мова,
автор: ulakarpik244