Предмет: Химия,
автор: sonyaxxrk
Обчисліть масову частку КСІ в розчині, що
утвориться якщо 28г КСІ розчинити в 672 г води
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Масова частка КСІ буде відношенням маси КСІ до загальної маси розчину:
масова частка КСІ = маса КСІ / (маса КСІ + маса води)
Маса води у розчині дорівнює 672 г - 28 г = 644 г.
Отже,
масова частка КСІ = 28 г / (28 г + 644 г) = 0.041
Тобто, масова частка КСІ у цьому розчині становить близько 4.1%.
Автор ответа:
1
Відповідь:
Спочатку визначимо молярну масу КСІ:
Х (КСІ) = 139 + 1127 = 166 г/моль
Масова частка КСІ у розчині визначається як відношення маси КСІ до маси розчину:
Маса розчину = маса КСІ + маса розчинника (води)
Маса розчину = 28 г + 672 г = 700 г
Масова частка КСІ = (маса КСІ / маса розчину) * 100%
Масова частка КСІ = (28 г / 700 г) * 100% = 4%
Отже, масова частка КСІ в розчині, що утвориться, становитиме 4%
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: raksasasa557
Предмет: Литература,
автор: Denus08
Предмет: Алгебра,
автор: skil4iktop91
Предмет: История,
автор: olgalitus38
Предмет: Алгебра,
автор: vladiknen