Предмет: Физика,
автор: illagucol253
Якщо розтягувати пружину силою 120 Н, вона подовжується на 4 см. На
скільки стиснеться пружина під дією сили 90 Н?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
3см90Н
Объяснение:
Закон Гука стверджує, що довжина пружини, що розтягується або стискається, прямо пропорційна прикладеній силі. Формула для закону Гука виглядає наступним чином:
F = kx
де F - сила, що діє на пружину, x - зміна довжини пружини, а k - коефіцієнт жорсткості пружини. Коефіцієнт жорсткості пружини вимірюється в ньютонів на метр (Н/м).
Щоб визначити коефіцієнт жорсткості пружини, використаємо формулу:
k = F / x
де F = 120 Н і x = 0.04 м.
Отже, k = 120 Н / 0.04 м = 3000 Н/м.
Тепер, щоб визначити, на скільки стиснеться пружина під дією сили 90 Н, можна використати ту ж формулу:
x = F / k = 90 Н / 3000 Н/м = 0.03 м = 3 см.
Отже, пружина стиснеться на 3 см під дією сили 90 Н.
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: nika20nika09
Предмет: Другие предметы,
автор: al274bina
Предмет: Литература,
автор: almaseka0
Предмет: Русский язык,
автор: aishabaidzhigitova
Предмет: Математика,
автор: zhurova89