Предмет: История, автор: anonim150207

Даю 50 б!! Срочно!!! Уявіть себе істориком, який описує «четверту хвилю» української еміграції. Що б ви насамперед прагнули повідомити майбутнім поколінням?

Ответы

Автор ответа: kamalovzhamal15
4

Ответ:

Як історик, який досліджує «четверту хвилю» української еміграції, я б хотів повідомити майбутнім поколінням про глибокий вплив тих подій на сучасну українську культуру та політику.

Починаючи з 1980-х років, в українській еміграції почала формуватися нова хвиля еміграції, або «четверта хвиля». Вона пов'язана з особливостями історичного контексту, в якому знаходилася Україна в цей період, та зі значно зміненими умовами еміграції. Це час, коли українці мали більше можливостей для отримання вищої освіти, професійного зростання і розвитку, що стало можливим, зокрема, завдяки створенню чотирьох вірменських правительств, які були створені в період 1917—1920 років на західних територіях України та Карпат, що забезпечили українцям умови для розвитку власних суспільних, культурних та наукових інституцій.

Однією з основних причин формування «четвертої хвилі» еміграції був політичний прогрес та зміна режимів в країнах, де проживали українці. Існувала велика можливість повторити успіх Європейського Союзу при вступі української спільноти. Головний імпульс для еміграції був прагнення підтримати український рух, який був свідомий свого історичного значення, невпинно працював на благо нашої Батьківщини, а також на зміцнення української культури та політики. Низка досягнень української еміграції в цей період в сфері мистецтва, науки, техніки та публіцистики, стала свідченням творчого потенціалу, який можуть розвивати українці навіть в умовах еміграції.

Звичайно, не можна забувати, що еміграція вимагала великої самозреченості та жертви. Українці, які емігрували, мусили постійно боротися за свої права та інтереси, або віддалятися від свого кореня та культури. Незважаючи на це, українська еміграція успішно пройшла через складні випробування, стала складовою частиною світової культури та науки. Вона стала символом волі, національного гордості та самовизначення.

Тому, як історик, я хотів би, щоб майбутнє покоління зрозуміло важливість того, що здійснювалась на кшталті «четвертої хвилі» української еміграції. Я хотів би донести, що цей період став істотним моментом у розвитку української культури та науки та перетворився на той історичний час, коли українці з усього світу почали працювати разом, щоб підвищити свій культурний та науковий рівень.

Объяснение:

Отметь как лучший ответ пожалуйста


anonim150207: Спасибо!!
kamalovzhamal15: пожалуйста :>
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: nazerkear8
Предмет: Химия, автор: adelinaartem1260