Предмет: Физика, автор: makakak160608

Дайте ответ с решение пожалуйста
Дві однакові металеві кульки із зарядами 6 і -2 нКл зіштовхнули, а потім віддалили у вакуумі на відстань 10 см. Якою стала сила кулонівської взаємодії між кульками?

Ответы

Автор ответа: artemenkolyuda597
0

Объяснение:

Сила кулонівської взаємодії між зарядами знаходиться за формулою:

F = k * |q1| * |q2| / r^2,

де k - електрична стала Кулона (k = 9 * 10^9 Н * м^2 / Кл^2), |q1| та |q2| - модулі значень зарядів, r - відстань між зарядами.

У нашому випадку ми маємо дві кульки із зарядами 6 нКл та -2 нКл, тобто модулі значень зарядів однакові та дорівнюють 6 нКл.

Тоді сила взаємодії між цими зарядами буде:

F = k * |6 нКл| * |-2 нКл| / (0.1 м)^2

F = 9 * 10^9 Н * м^2 / Кл^2 * 6 * 10^-9 Кл * 2 * 10^-9 Кл / (0.1 м)^2

F = 1.08 * 10^-4 Н

Отже, сила кулонівської взаємодії між кульками стала приблизно рівною 1.08 * 10^-4 Н.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: marika1656
Предмет: Українська мова, автор: n08761295