Предмет: Физика, автор: morgan1956

Щоб зрушити шафу з місця, потрібно прикласти горизонтальну силу у 180 Н.
Яким є коефіцієнт тертя ковзання між шафою та підлогою, якщо маса шафи 90
кг?

Ответы

Автор ответа: maruskoemilia4
0

Ответ:

F=Fтр

mg=N

N=90×10=900H

180=м'ю×N=900м'ю

м'ю=180/900=0,2

Приложения:
Похожие вопросы