Предмет: Биология, автор: truex6024

Порівняйте процеси розмноження голонасінних і покритонасінних рослин. Яка група рослин найбільш пристосована до умов суходолу? ​

Ответы

Автор ответа: annatk200577
0

Ответ:

Процеси розмноження у голонасінних та покритонасінних рослин досить відмінні.

Голонасінні рослини (наприклад, хвойні) мають голки замість листя, що допомагає зменшити випадання води через листя. У голонасінних рослин насіння формуються на шишках, які можуть залишатися на дереві протягом довгого часу, щоб дочекатися оптимальних умов для проростання. Голонасінні рослини можуть також розмножуватися за допомогою вегетативних методів, таких як вегетативне черенкування.

У покритонасінних рослин (наприклад, трави) насіння формуються в плодах, які зазвичай збільшуються після запилення. У покритонасінних рослин, які зазвичай займають більшість суходільних екосистем, розповсюдження насіння здійснюється вітром, водою, тваринами та іншими методами.

Щодо пристосування до умов суходолу, то зазвичай це відноситься до покритонасінних рослин, оскільки вони зазвичай більш адаптовані до жорстких умов середовища. Багато трав'янистих рослин, наприклад, мають глибоку систему коренів, що дозволяє їм збирати воду з глибин, тому що на поверхні вона швидко випаровується. Також, покритонасінні рослини можуть розростатися швидше за рахунок своєї здатності до вегетативного розмноження (відростання нових стебел з кореневих частин).

У будь-якому випадку, пристосування до умов суходолу залежить від конкретного виду рослин і їхніх адаптацій до певних умов середовища.

Объяснение: Если понравился ответ, отметь его как лучший)

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: sushkok
. Відредагуйте речення.
1. Марія молодша мене на два роки. 2. Фармацевтична галузь у будь-якій цивілізованій країні входить до п’ятірки самих прибуткових. 3. Кімната після ремонту стала більш затишнішою. 4. Дні стали більш коротшими. 5. Квіти – самий приємніший подарунок для жінки. 6.Стаж його роботи на підприємстві не більше чотирьох років. 7.Кузьменко сьогодні зловив найбільш величезну рибу. 8. Текст телефонограми має бути не більше 50 слів. 9. Вимогливіше Марії Іванівни вчительки немає. 10. Це був мій найбільший гарний відпочинок. 11. Більш цікавішої книжки годі й шукати. 12. Це один з самих відомих творів письменника. 13. Магазин пропонує офісні меблі самих вишуканих форм. 14. Це порушення було більш серйознішим, чим попереднє.
2. Розкрийте дужки, поставте іменник у потрібному відмінку, узгодивши його з числівником.
Два (будинок) й справді було вже заселено. Три (поверх) уже збудували. Чотири (місяць) тривала облога міста. П’ять і дві десятих (кілометр) дороги заасфальтовано. Сім і одна десята (день) тривав експеримент. Три (тиждень) ішли дощі. Чотири (віз) стояли на подвір’ї. Шість з половиною (рік) вирощували сад. Шість і три п’ятих (рік) пройшло з того часу. Два (камінь) лежали на дорозі. Три (брат) жили разом. Чотири (дід) ловили рибу. Вранці стрілись два (сусід) й завели розмову. Два (півник) горох молотили.
3.Перепишіть речення. Дієслова, що в дужках, поставте в потрібній особі теперішнього чи майбутнього часу.
1. Ми (сидіти) під кручею, поклавши вудочки на хиткі рогачики, і (гомоніти) (Гр. Тютюнник). 2. Хай промінням (стелитися) путь (А. М’ястківський). 3. Ми (боротись) за мир і (прагнути) миру, трудящим щастя (зичити) усім (М. Рильський). 4. (Вирости) ти, сину, (вирушити) в дорогу, (вирости) з тобою приспані тривоги (В. Симоненко). 5. Чого ти (стогнати), море синє, об скелі хвилями б’ючи? (В. Забаштанський). 6. Брехня світ (пройти), та назад не (вернутися). 7. Криком дуба не (рубати). 8. Хто пізно (ходити), сам собі (шкодити). 9. Як на своєму язиці не (вдержати), то на чужому не (втаїти). 10. Добрі жорна все (перемолоти). 11. Одна бджола мало меду (наносити) (Народна творчість).
Перепишіть слова , ставлячи правильний наголос.
Новий, гуртожиток, порядковий, подушка, середина, літопис, вантажівка, каталог, чарівний, висіти, перепустка, псевдонім, вітчим, верба, горошина, бородавка, статуя, мережа, вільха, олень, феномен, квартал, параліч, спина, одинадцять, всередині, навчання, запитання, фартух, адже, дрова, омела, цемент, ненависть, листопад.