Предмет: Химия, автор: davidmarcenko2

проведіть розрахунки та приготуйте 106грам розчину цукру в воді з масовою часткою цукру 15%​

Ответы

Автор ответа: dobriakua
1

Дано:

m р-ну(цукру) = 106 г

ω(цукру) = 15%

Знайти:

m(цукру) - ?

m(води) - ?

Розв'язання:

1) m(цукру) = ω * m р-ну / 100% = 15% * 106 / 100% = 15,9 г;

2) m(води) = m р-ну(цукру) - m(цукру) = 106 - 15,9 = 90,1 г.

Відповідь: Маса цукру становить 15,9 г; води - 90,1 г.

Похожие вопросы