Предмет: Химия,
автор: ritabunkus
Обчисліть масу кальцію, що вступив в реакцію з киснем, якщо добули кальцій оксид масою 5,6г
Вар відповіді:
4г
5г
6г
7г
Ответы
Автор ответа:
0
Відомо:m(CaO)=5,6 г Знайти:m(Ca)-?
Розв’язання Записуемо рівняння реакції: г
1спосіб
хг 5,6 г 80 г 2 Ca + 02
2 112
M,(Ca)=A,(Ca)=40г/моль Маса 1 моль=40г, а 2 моль =80 г М,(CaO)=A,(Ca)+A,(O)=40+16=56, М(CaO)=56, Маса
1 моль =56г,а маса 2 моль-112 г холь
х г /80г =5,6 г /112 г, звідси х=5,6 г . 80 г : 112 г= 4 г
Розв’язання Записуемо рівняння реакції: г
1спосіб
хг 5,6 г 80 г 2 Ca + 02
2 112
M,(Ca)=A,(Ca)=40г/моль Маса 1 моль=40г, а 2 моль =80 г М,(CaO)=A,(Ca)+A,(O)=40+16=56, М(CaO)=56, Маса
1 моль =56г,а маса 2 моль-112 г холь
х г /80г =5,6 г /112 г, звідси х=5,6 г . 80 г : 112 г= 4 г
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: lolxp149
Предмет: Алгебра,
автор: 9876512345omg
Предмет: Алгебра,
автор: k04692798
Предмет: Геометрия,
автор: pashamaster2006
Предмет: Математика,
автор: rekmir