Предмет: Химия, автор: Helpimy

Срочно!!!!
1. Необхідно приготувати 5 кг 10%-го розчину 2 Розчинили сіль масою 25г у воді масою 75г До утвореного розчину додали 25г води. Обчисліть масову частку нового розчину

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

1)

Дано:

m(р-ну) = 5 кг = 5000 г

w(р.р) = 10% або 0,1

Найти: m(р.р)- ? m(Н2О) -?

1. Обчислимо масу розчиноної речовини, яка необхідна для виготовлення розчину

m(р.р) = m(р-ну)  * w(р.р) = 5000 * 0,1 = 500 г

2. Обчислюємо масу розчинника (води)

m(Н2О) = m(р-ну) - m(р.р) = 5000 - 500 = 4500 г

2)

Дано:

m(солі) = 25 г

m₁(Н2О) = 75 г

m₂(Н2О) = 25 г

Найти:  w -?

1. Обчислимо масу розчину:

m(р-ну) = m(солі) + m₁(Н2О)  + m₂(Н2О) = 25 + 75 + 25 = 125г

3. Обчислимо масову частку нового розчину:

w = m(солі)/m(р-ну) * 100% = 25/125* 100% = 20%

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Dinmi
Предмет: Математика, автор: Delivered123432