Предмет: Физика, автор: nazarandruschenko

визначте імпульс тіла, масою 20 кг, після удару, якщо на швидкості 10 м/с воно непружно зіткнулось із нерухомим тілом, масою 15 кг

Ответы

Автор ответа: lvv9136
0

Ответ:

Объяснение:

m₁=20 кг;

V₁=10 м/с;

m₂=15 кг;

m₁V₁   ?   m₁V₁=V₁'(m₁+m₂)=20*10=200 кг*м/с

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: fedi3098