Предмет: Химия,
автор: lena1990lena
Допоможіть будь ласка. Дуже прошу. 7.Обчисли масову частку калій хлориду в розчині масою 39 г. в якому розчинена сіль масою 3 г
0,069 0,077
0,086
0.062
8.Обчисли масову частку (%) кухонної солі у розчині, якщо відомо, що у 185 г розчину міститься 5 г розчиненої речовини. Визнач масову частку з точністю до сотих. Наприклад: 21,89
2,70
21,53
27,02
2,15
9.Літій сульфат масою 14 г розчинили у 80 г води. Обчисли масову частку 1.12504 (%) в одержаному розчині:
21
17.5
26.8
14,9
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
7.
w(солі) = m(солі) : m(р-ну) = 3 : 39 = 0,077
8.
w(солі) = m(солі) : m(р-ну) = 5 : 185 = 2,70
9.
m(р-ну) = m(Li2SO4) + m(H2O) = 14 + 80 = 94 г
w(Li2SO4) = m(Li2SO4) : m(р-ну) * 100% = 14 : 94 * 100% = 14,9
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: abuashvilimari
Предмет: Литература,
автор: katetkachenko1407
Предмет: Психология,
автор: mixvisage
Предмет: Химия,
автор: chelovek77122