Предмет: Химия, автор: kostaskarga

СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Порошок заліза повністю прореагував з киснем. Укажи об'єм газу (л), який витратився, якщо у результаті утворилося 440,8 г Fe3O4.
Відповідь запиши з точністю до сотих. Наприклад: 123,45 л.

Ответы

Автор ответа: chemistrykk
0

Дано:

m(Fe3O4) = 440,8 г

Найти:

V(O2) - ?

Решение:

3Fe + 2O2 => Fe3O4

n=m/M

M(Fe3O4) = 3×56 + 4×16 = 232 г/моль

n(Fe3O4) = 440,8/232 = 1,9 моль

n(O2) = 2n(Fe3O4) = 2 × 1,9 = 3,8 моль

V=Vm

V(O2) = 3,8 × 22,4 = 85,12 л

Ответ: 85,12 л

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: dermolenko568