Предмет: Физика,
автор: viktoriamyshir
Автомобіль вагою Р = 1 кН рухається по горизонтальному шляху зі швидкістю V = 20 км/год. Через який час після вимкнення двигуна автомобіль зупиниться, якщо сила тертя Fтер = 200 Н?
Ответы
Автор ответа:
0
Автомобіль зупиниться через певний проміжок часу, коли двигун буде вимкнено. Для розрахунку цього часу можна використати формулу t = (m * V) / Fтер, де m - маса автомобіля, V - його початкова швидкість, а Fтер - сила тертя. Ми можемо перевести масу автомобіля з 1кН в кг, розділивши на прискорення під дією сили тяжіння, яке становить приблизно 9,81 м/с^2. Таким чином, m = 1кН / 9,81 м/с^2 = 101,94 кг. Ми також можемо перевести швидкість з км/год в м/с шляхом ділення на 3,6. Таким чином, V = 20 км/год / 3,6 = 5,56 м/с. Підставивши ці значення у формулу, отримаємо t = (101,94 кг * 5,56 м/с) / 200 Н = 2,83 с.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: 19pashkova19
Предмет: Химия,
автор: dneprdaria01
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: douma20shinobu
Предмет: Математика,
автор: kenti643