Предмет: Физика, автор: Аноним

У спіралі електроплитки, включеної в розетку з напругою 211В, при силі струму 1,2А виділилося 328,5кДж теплоти. Скільки часу була включена в мережу плитка? Відповідь заокругли до сотих. год

Ответы

Автор ответа: razkill
1

Відповідь:

плитка була включена в мережу протягом 0,34 години або 20 хвилин та 40 секунд

Пояснення:

використовуємо формулу:

Q = I * U * t,

де Q - кількість виділеної теплоти, I - сила струму, U - напруга, t - час роботи.

Підставляємо відомі значення:

328500 = 1.2 * 211 * t

Розв'язуємо рівняння відносно t:

t = 328500 / (1.2 * 211)

t ≈ 1216.67 секунд

Переводимо секунди у години, поділивши на 3600:

t ≈ 0.34 год

Отже, плитка була включена в мережу протягом 0,34 години або 20.4 хвилин

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: sofiaermakova0511
Предмет: Литература, автор: zheka6999