Предмет: Физика,
автор: dariiamartovytska
Сталева кулька масою 20 г, падаючи з висоти 1,25 м на
сталеву плиту, відскакує від неї на висоту 80 см. Визначити імпульс сили, який діяв на плиту під час удару.
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m=20г=0,02кг
h1=1,25м
h2=80cм=0,8м
Знайти:
р-?
v1=√2gh1=√2*10*1,25=√25=5м/с
v2=√2gh2=√2*10*0,8=√16=4м/с
Импульс плити:
р=m(v1+v2)=0,02(5+4)=0,18кг*м/с
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: valeria8927
Предмет: Литература,
автор: mukhambediyarsaidok
Предмет: Математика,
автор: jdisisjsdhsii
Предмет: Алгебра,
автор: alinavelicko921