Предмет: Литература, автор: mrmuzychuk4

СРОЧНО ДАЮ 100 БАЛОВ​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: stepkovitalina
1

Ответ:

1) Тому що у ньому є лише мотиви дороги та подвигів, що їх здійснює герой. Дон Кіхот-не справжній лицар, а людина, що лише уявляє себе лицарем. і подвиги, які здійснює герой Сервантеса- не справжні подвиги, бо часто вони обертаються не допомогою, а шкодою.

2) Тому що вони ворогами дуже давно. А після смерті дітей їх об'єднало спільне вгору.

3) Основні проблеми, на яких зосереджує увагу автор 1670 року, можна спроектувати і на сучасну дійсність і ми переконаемося, що у XXI сторіччі, епоху розвитку наукових галузей, медицини, освоєння космічного простору, розвитку інформаційного суспільства вони залишаються актуальними. То ж чи не є свідченням того, що людина не вчиться на власних помилках, вона не може досягнути апогею розвитку не покінчивши з тими аморальними якостями характеру, які наштовхують її на не розумні вчинки? Чи ж нема у нас сьогодні таких Журденів майже у всіх царинах суспільного життя- економіці, політиці, культурі? Думаю, особливо багато їх серед українського народу, інакше ми б давно жили мирно і не так убого, у нас не розвивалися б такі дефекти , як алкоголізм, наркоманія, маніпуляція громадськістю, тотальний обман і дезінформація, винищування псевдоцінностей, нав'язування не властивих нашому менталітетові стереотипів поведінки. І політикам , і науковцям і сучасним "письменникам - штампістав" є чого повчитися у світових класиків літератури. У Мольєра, наприклад, - стриманості, доброчесності: "Серйозна людина повинна стояти понад усякі образи; найкращі відповідь на них - стриманість і терпіння". Сучасні Писменники повинні навчатися писати як Мольєр, акцентувати увагу на моральних цінностях людини, а не на швидкоплинних матеріальних благах чи насолодах для тіла. Література має пробуджувати бажання бути кращим, а не задовольняти низку тваринні інстинкти. Не гедонізм має бути метою літератури, а дидактизм. ( пророкування повчання)

4) Твір " Чайка Джонатан Лівінгстон "

розкриває дуже актуальну проблему в наш час. А сама "Особистість і зграя", або ж "Особистість і Суспільство".

Сучасне суспільство досі не сприймає іншу думку, нову думку. В образі чайки зображено людину, яка має не стандартне мислення, прагне винайти щось нове, прагне вдосконалити себе, свої здібності та знання. В образі зграї зображене суспільство, котре потри цієї думки , котру лякає ця думка, ці дії, ці мрії. Не марно ж є вислів "Генії часто бувають відкинуті суспільством". Це буде актуально завжди, в кожен час людей буде лякати щось нове, щось невідоме, незвичне. Але згодом, вони будуть освдомлювати що це справді важлива, гідна думка, яка має право бути.

Тож не варто боятися висловлювати власні думки, якими б дивними вони не здавались.

Похожие вопросы
Предмет: Українська література, автор: kovalenkoa92