Предмет: Физика, автор: kobzart246

ТЕРМІНОВО!! 50 БАЛІВ
Чому дорівнює об‘єм алюмієвлї деталі, якщо її вага становить 540 Н густина 2700 kg m3

Приложения:

Ответы

Автор ответа: weswems
0

Ответ:

V = m / ρ,

m = 540 Н / (9,81 м/с²) = 55,06 кг.

V = m / ρ = 55,06 кг / 2700 кг/м³ ≈ 0,0204 м³.

Відповідь: 0,0204м³

Похожие вопросы