Предмет: Физика, автор: livinsonegor

Визначити довжину мідного дроту товщиною 0,9 мм, якщо його опір 5,4 Ом.

Ответы

Автор ответа: lvv9136
0

Ответ:

192 м

Объяснение:

d=0,9 мм; S=0,25*π*d²=0,25*π*0,9²= 0,64 мм²;

R=5,4 Ом;

p=0,018 Ом*мм²/м;

L   ?     L=R*S/p=5,4*0,64/0,018=192 м;

Похожие вопросы