Предмет: Химия,
автор: marko9919
Яку масу солі треба додати до розчину масою 110 г з масо-
вою часткою солі 15%, щоби збільшити масову частку солі
в 3 рази?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Нехай маса солі, яку потрібно додати - х г, тоді у розчині є солі
110 * 15% : 100% = 16,5 г
У новому розчині має бути (16,5 + х) г солі, а маса нового розчину при цьому стане (110 + х) г і масова частка у новому розчині складає
15% * 3 = 45% або 0,45 . Складемо рівняння:
(16,5 + х)/(110 + х) = 0,45
16,5 + х = 0,45 (110 + х)
16,5 + х = 49,5 + 0,45 х
х - 0,45 х = 49,5 - 16,5
0,55х = 33
х = 33 : 0,55
х = 60 г масу солі треба додати до розчину
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: kolk7865
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: niger375
Предмет: Русский язык,
автор: Zubayr712
Предмет: Биология,
автор: minniexkoo
Предмет: Математика,
автор: lozickayaelena