Предмет: Химия, автор: dio1122

До розчину масою 200 г з масовою часткою солі 4% додали ще 5 г солі. Визначити масову частку солі в новому розчині.

Ответы

Автор ответа: oooooo102956
1

Ответ:

Спочатку потрібно обчислити масу солі в початковому розчині:

Маса солі: 4% * 200 г = 0.04 * 200 г = 8 г

Після додавання 5 г солі, загальна маса солі в розчині становитиме:

Маса солі: 8 г + 5 г = 13 г

Загальна маса розчину теж збільшиться:

Загальна маса розчину: 200 г + 5 г = 205 г

Тепер можна обчислити масову частку солі в новому розчині:

Масова частка солі: (13 г / 205 г) * 100% ≈ 6.34%

Отже, масова частка солі в новому розчині становить близько 6.34%.


prins2668: А дано можно ?
Похожие вопросы