Предмет: История, автор: secretgood24

Повсякденне життя в країнах Західної Європи у 18 столітті.
Треба допомога!!!!!!

Ответы

Автор ответа: bartoshukalina
6

Відповідь:

У 18 столітті країни Західної Європи, такі як Франція, Великобританія, Німеччина та Іспанія, були розбудовані на основі феодальної системи і дуже відрізнялися за економічним розвитком і соціальною структурою.

У цей період у багатьох країнах Західної Європи відбувалася промислова революція, яка змінила спосіб виробництва товарів і перетворила багато міст на промислові центри. Проте, в сільській місцевості, де живість більшість населення, було досить мало змін.

Середня клас в країнах Західної Європи, такий як крамарі, майстри і дрібні крамники, почав зростати в значущості, а великий земельний шляхта, що була пануючим класом, втратила своє значення. Це сприяло поступовому зменшенню соціальних розбіжностей.

Життя у містах було досить тяжким, так як переповненість, забруднення і хвороби були поширені. Багато людей проживали в бідності, і міські органи влади не могли забезпечити достатньої кількості харчування та житла для населення.

У сільській місцевості було досить тяжко працювати, і фермери залежали від погодних умов, що часто призводило до голоду. Більшість сільського населення жило в бідності і не мала доступу до освіти або інших благ.

У цілому, життя в країнах Західної Європи у 18 столітті було складним і пов'язано з багатьма викликами, які вимагали нових рішень та інновацій.

Об'яснення:ЗРОББИ КРАЩОЮ ВІДПОВІДЮ.БУДЬ ЛАСКА!

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: odidenko943
Предмет: Русский язык, автор: zubnojfej
Тема: «Мастер и Маргарита»: сюжетные линии, основные герои».

Напишите письмо герою романа. Объем – от 1 страницы и более.

Литература:

М.А. Булгаков. «Мастер и Маргарита» (ершалаимские главы: 2, 16, 25, 26; московские главы: 1, 3, 4-15, 17-24, 27-32; главы о Мастере: 13, 24, 30, 31, 32).

РЕКОМЕНДАЦИИ ДЛЯ ВЫПОЛНЕНИЯ ЗАДАНИЯ

I. Обдумайте цель письма: выразить литературному герою свое восхищение, похвалить, поддержать, предостеречь его от поступков, поспорить с ним или задать ему вопрос.
II. Примерный план (композиция письма):
1. Письмо нужно начать с обращения к персонажу. Расскажите ему, почему вы решили написать, что именно вас на это воодушевило.
2. В основной части следует написать, как вы относитесь к его поступкам, отразить свое отношение к ним (вспомните эпизоды произведения, которые помогли вам раскрыть характер героя, подчеркните поворотные моменты в его жизни).
3. Вопросы и пожелания адресату.
4. Заключение (прощание, подпись, дата и место написания).
III. Будьте откровенны с адресатом, обращайтесь к нему. Ваше письмо должно выглядеть как послание настоящему человеку, с которым вы не имеете возможности поговорить лично.