Предмет: Физика, автор: slava10081867

Вантаж, маса якого 24кг, рівномірно піднімається. Кінець шнура перемістився на 40см. Яку силу прикладено до вільного кінця шнура? Масою блоків і силою тертя знехтуйте.ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО ДАМ 100балов

Ответы

Автор ответа: Ilaredkaedft
0

Ответ:

100 Н      21 см

Объяснение:

m=20 кг    L=42 см   F=?    h=?

===

F=m*g/2=20*10/2=100 H

h=L/2=42/2=21 см

==================

Похожие вопросы